Рушникосушки від HotArt

УКРАЇНСЬКІ РУШНИКОСУШКИ ВІД ВИРОБНИКА

Рушникосушка Uno

Ціна від 3990 грн
Рушникосушка UNO від HotArt — це квінтесенція мінімалізму та повної функціональності. Потребує небагато простору, та натомість видає повноцінну тепловіддачу для швидкого та якісного просихання рушників будь-якого розміру.

Характеристики

Рушникосушка Olimp

Ціна від 12800 грн
Талант починається там, де вправність не справляється. Рушникосушка Olimp обдарована по своїй натурі. Відсутність гострих кутів та плавні форми данної моделі роблять її безпечною та витонченою.

Характеристики

Рушникосушка Pulse

Ціна від 8520 грн
Нове життя класичного дизайну рушникосушок, втілення стилю та елегантності. PULSE це прямі та лаконічні форми, що нагадують класичний дизайн рушникосушарок з дитинства.

Характеристики

Рушникосушка Symmetria

Ціна від 13050 грн
Витончений дизайн рушникосушок моделі SYMMETRIA стильно доповнить вашу ванну кімнату. До міліметру продуманє поєднання стилю та практичності, якою тільки може володіти рушникосушка для ванної кімнати.

Характеристики

Рушникосушка Champion

Ціна від 14700 грн
Неповторний, дивовижний, непервершений лише такими словамі можна описати справжнього переможця. CHAMPION - рушникосушка для справжніх лідерів.

Характеристики

Рушникосушка Pentax

Ціна від 27430 грн
Рушникосушки PENTAX створені для тих хто любить порядок. Мати все на своїх поличках — це девіз даної моделі. Якщо у Вас є класифікація рушників за призначенням (для обличча, для тіла, для рук) дана рушникосушка дозволить легко їх впорядкувати.

Характеристики

Каталоги HotArt

Дизайнерські рушникосушки

Рушникосушки HotArt для ванних кімнат

Дизайнерські радіатори

Радіатори HotArt для квартир та будинків

Дизайнерські аксесуари

Тени Terma, крани Carlo Poletti
Дизайнерські радіатори центрального опалення та рушникосушарки від українського виробника