Дизайнерські радіатори від HotArt

Українські радіатори опалення від виробника

Радіатор Triumph

Ціна від 9100 грн
Радіатор TRIUMPH перший та неповторний, тріумфатор надможоийвотей. Пристрій можливо розмішувати у вертикальному та горизонтальному положеннях, що є безперечною перевагою у його застосуванні у будь-яких інтерьерах.

Характеристики

Радіатор Fusion

Ціна від 9000 грн
Вертикальний радіатор моделі FUSION здивує Вас неймовірними можливостями своєї функціональності. Проста та приваблива геометрія, поєднання нержавіючої сталі та скла, виграшно підкреслять статус сучасного інтрьеру.

Характеристики

Радіатор Magnus

Ціна від 244800 грн
Вертикальний дизайнерський радіатор MAGNUS дозволяє повністю переосмислити стандартне бачення місця розташування радіатору в оселі. Завдяки своїй інноваційній формі та технологічному дизайну, радіатор може бути розміщенно всьго на 26 квадратних самтиметрах підлоги, що надихає та відповідає вимогам до речей у стилі хайтек.

Характеристики

Радіатор Trona

Ціна від 35550 грн
Такого радіатора опалення Ви ще не бачили. Унікальне поєднання металу та дерева рацінально сплетено в зручну та практичну річ. Тепле місце для сидіння біля вікна, або зручна лава у передпокій.

Характеристики

Радіатор Vista

Ціна від 8640 грн
Дизайнерський радіатор моделі VISTA від українського виробника HOTART своренний для тих хто цінує витончений стиль. Срогі паралельні лінії радіатору та особлива конфігурація данної моделі дозволяють отримати максимум тепла, на яке тільки здатен радіатор.

Характеристики

Каталоги HotArt

Дизайнерські рушникосушки

Рушникосушки HotArt для ванних кімнат

Дизайнерські радіатори

Радіатори HotArt для квартир та будинків

Дизайнерські аксесуари

Тени Terma, крани Carlo Poletti
Дизайнерські радіатори центрального опалення та рушникосушарки від українського виробника